Poznaj działanie lecznicze ziół

Tematy na blogu

Działanie ziół

Zioła

Wykazują różne kierunki działania wpływając na ogólna poprawę stanu organizmu. Surowce roślinne powinny być stosowane w określonych dawkach ustalonych przez lekarza lub zielarza, nie należy przekraczać ustalonych dawek.

Jeżeli mamy przepisane leki przez lekarza nie należy ich odstawiać bez konsultacji. Zioła wspomagają leczenie wiele chorób, ale nie mogą zastąpić leczenia farmakologicznego!!

Zioła na prostatę

Fitoterapia w przeroście prostaty polega na stosowaniu leków pochodzenia roślinnego, do których zalicza się palmę sabałową, śliwę afrykańską, pestki dyni…
Czytaj więcej »

Newsletter

O Blogu

Blog Naturalne zdrowie powstał kilka lat temu i ma on charakter informacyjny. Wszystkie wiadomości o zastosowaniu i właściwościach ziół oraz dietetyce i ziołolecznictwie zbieram w różnych książkach i na stronach internetowych. 

#zioła #zastosowanieziół #ziołolecznictwo #dietetyka #zdroweodżywianie #przyprawy #roslinylecznicze

Musisz wiedzieć

Informacje zamieszczone na stronie internetowej nie stanowią profesjonalnej porady medycznej ani instrukcji użycia. W żadnym wypadku treści zamieszczone na stronie internetowej nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem lub farmaceutą.